هنریستا

هنریستا

 • ابزار فید خوان

  كد ساعت و تاريخ

  گالری تصاویر محرم

  کد نمایش آب و هوا

  کد نمایش آب و هوا

  اوقات شرعی  گالری عکس

  کدهای رایگان وبلاگ
  دعای فرج

  ۲۹ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۲ ثبت شده است

  نچه می‌خوانید گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب درباره اصول رقابت سیاسی در انتخابات است که در دو محور بایدها و نبایدها دسته‌بندی و ارائه شده است.
  بایدها و نبایدهای «رقابت انتخاباتی» از دیدگاه رهبر معظم انقلاب

  قواعد و اصول رقابت صحیح سیاسی و انتخاباتی در جامعه اسلامی همواره از مسائل مورد توجه در هنگامه انتخابات بوده است. آنچه می خوانید گزیده ای از بیانات رهبر انقلاب درباره اصول رقابت سیاسی در انتخابات است که در دو محور بایدها و نبایدها ارائه شده است.

  ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ ارديبهشت ۹۲ ، ۲۱:۳۱
  هنریستا

   

  هنریستا/ به نقل از خبرگذاری دانشجو

  سیدصولت مرتضوی گفت: بر اساس قانون، شورای نگهبان اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده را به وزارت کشور اعلام خواهد کرد و وزارت کشور نیز دو روز مهلت دارد نسبت به انتشار اسامی نامزدها از طریق رسانه ها اقدام کند.

  ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۹:۵۲
  هنریستا


  حضرت امام خمینی(ره) در سخنرانی‌ها و پیام‌های مختلف با تأکید بر فصل الخطاب بودن نظر شورای نگهبان بر لزوم پذیرش آن توسط همه گروه‌ها، احزاب و افراد تأکید ورزیده‌اند.گزیده‌ای از فرمایشات بنیان‌گذار جمهوری اسلامی درباره تمکین به قانون و فصل الخطاب بودن قانون اساسی و شورای نگهبان ...

  حضرت امام خمینی(ره) در سخنرانی‌ها و پیام‌های مختلفی با تأکید بر فصل الخطاب بودن نظر شورای نگهبان بر لزوم پذیرش آن توسط همه گروه‌ها، احزاب و افراد تأکید ورزیده‌اند.

  گزیده‌ای از فرمایشات بنیان‌گذار جمهوری اسلامی درباره تمکین مسئولان، احزاب و گروه‌ها به قانون و فصل الخطاب بودن قانون اساسی و شورای نگهبان به‌شرح ذیل است:

  ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۴:۲۸
  هنریستا

  این کارگاه با موضوع (تکنیک های ساده زندگی برای تحکیم بنیان خانواده) برای مزدوجین دوره های پانزدهم و شانزدهم ازدواج دانشجویی در روز چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه در مکان سالن الغدیر دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار گردید،

  ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ ارديبهشت ۹۲ ، ۰۹:۰۶
  هنریستا

  رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی:مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران اهتمام به هویت است.
  خرمشاد افزود در حال حاضر یکی از مهم ترین گمشدهای انسان هویت است ویکی از مزیت ها ی دانشگاه هنر اسلامی تبریز این است که به اهتمام به هویت پرداخته است

  ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۱:۰۳
  هنریستا

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی  در دیدار دست اندرکاران «انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا»، حضور پرشور و عمومی مردم در انتخابات 24 خرداد را مصونیت بخش و تضمین کننده استمرار و پیشرفت کشور خواندند و بر پایبندی نهادهای نظارتی، مجریان و داوطلبان بر رعایت دقیق قانون در همه مراحل تأکید کردند.

  ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۰:۴۷
  هنریستا
  این مراسم ساعت یازده و نیم روز چهارشنبه مصادف با میلاد مسعود بانوی یگانه عالم حضرت فاطمه زهرا (س)  با حضور پر شور دانشجویان در تالار الغدیر دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار گردید، که طی این مراسم جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا انوری سخنان زیبایی را در رابطه با شخصیت حضرت زهرا و جانشینی انسان در روی زمین از سوی خداوند ایراد نمودند و در ادامه استاد جوادی فام در رابطه  با مقام زن و ارزش والای زن سخنانی را ایراد نمودند و  سپس مادر شهید عبدالمجید شریف­زاده خاطراتی از فرزند شهیدش بیان نمود، این مراسم با اجرای موسیقی و تقدیر از استاد جوادی فام به عنوان استاد نمونه و مادر گرانقدر شهید شریف زاده در آستانه اذان ظهر به افق تبریز به پایان رسید.
  ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۱:۳۲
  هنریستا
  اهمیت پرداختن به بحث «سبک زندگی»
  زندگی روزمرّه و عادی مردم در نیم قرن گذشته بسیار مورد توجه جدی جامعه‌شناسان و اندیشمندان حوزه‌ی فرهنگ قرار گرفته است. قبلاً به نظر می‌آمد که رفتارهای عادتی و معمول مردم اهمیت چندانی ندارد و معمولاً به دنبال بزنگاه‌ها و نقاط عطف زندگی نخبگان و برجستگی‌های فرهنگی اقوام بودند، اما در دهه‌های اخیر به این مسأله توجه ویژه‌ای شد که جریان زندگی عمومی مردم بسیاری از رفتارها و اتفاقات را در فضای سیاسی و اقتصادی جوامع رقم می‌زند.
  ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۴:۴۱
  هنریستا

  بسیاری روایات و احادیث از معصومین(علیهم السلام) در چگونگی و انواع تسبیحات در منابع دینی آمده است که در این فرصت به تسبیح حضرت زهرا(سلام الله علیها) اشاره می شود که مداومت بر آن می تواند در نیل به سبک زندگی فاطمی ما را مدد رساند.

  ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ ارديبهشت ۹۲ ، ۰۹:۱۵
  هنریستا

  روغن

  ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ ارديبهشت ۹۲ ، ۰۹:۱۱
  هنریستا